Novinka

Výrobce: sega.
Kód produktu: 18159N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS4
Stav: Nové
Datum vydání: 2023-10-20

Varianty 0

PS4 Yakuza: Like a Dragon Day Ichi Steelbook Edition je speciální edice hry Yakuza: Like a Dragon, která byla vyvinuta společností Ryu Ga Gotoku Studio a publikována společností Sega na Playstation 4 (PS4). Hra je osmým hlavním dílem v sérii Yakuza a představuje nového hlavního hrdinu, Ichibana Kasugu, namísto předchozího protagonisty série, Kazumy Kiryu.

Yakuza: Like a Dragon představuje zásadní změny ve hře oproti předchozím titulům série. Hlavní rozdíl spočívá v přechodu z akčního beat 'em up stylu hraní na tahové RPG s bojovým systémem založeným na třídách a dovednostech. Hra se odehrává v moderním, otevřeném světě fiktivního japonského města Yokohama, kde hráči prozkoumávají město, plní vedlejší úkoly, rozvíjejí postavy a sledují příběh.

Day Ichi Steelbook Edition obsahuje:

Základní hru Yakuza: Like a Dragon

Exkluzivní ocelové pouzdro (steelbook) s uměleckým designem inspirovaným postavami a motivy hry.

Legendární kostýmy pro postavy: Tato edice zahrnuje sadu kostýmů založených na ikonických postavách z předchozích her série Yakuza, které mohou být použity pro hlavního hrdinu Ichibana Kasugu a jeho druhy.

Přestože hra Yakuza: Like a Dragon představuje zásadní změny ve stylu hraní a představuje nového protagonistu, hra zachovává silný příběh, přesvědčivé postavy a směs humoru a vážnosti, která je typická pro sérii Yakuza. Day Ichi Steelbook Edition je atraktivní balíček pro fanoušky série nebo nováčky, kteří si chtějí užít hru s některými exkluzivními bonusy a sběratelským předmětem.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.