Nový bezdrátový ovladač pro konzoli Xbox přináší větší pohodlí a jistotu, štíhlejší a ergonomičtější design a protiskluzový povrch více >>
Výrobce: microsoft.
Kód produktu: 14289N
Platforma: xbox one
Stav: Nové

Při vývoji nové série ovladačů se nechal Xbox tým inspirovat vojenskými technologiemi a studoval rané návrhy, vycházející z bojových brnění a mechanického sci-fi nářadí. Vrchní část těla ovladače tvoří prémiové provedení - laserem vygravírovana textura, zlaté akcenty a insignie. Zadní část těla ovladače je vybavená pogumovanými úchopy s diamantovým vzorem pro zvýšený komfort. 
  
Tento speciální ovladač je také vybavený přednostmi, které znáte a máte rádi, včetně vylepšeného dosahu a podpory technologie Bluetooth pro zařízení se systémem Windows 10 nebo Samsung Gear VR. Využít také můžete i možnosti přemapování tlačítek s pomocí aplikace Xbox Accessories App, kterou si můžete stáhnout na Xbox Store a Windows Store. 
  
Jednou ze skvělých možností, jak využít nový ovladač na vaší konzoli Xbox One, je funkce Copilot, která umožňuje kterýmkoli dvěma bezdrátovým Xbox ovladačům, aby se tvářily jako jeden. 
  
Funkce Copilot dělá z Xbox One vítanou a zábavnou platformu pro nové hráče, nebo pro ty, kteří potřebují pomoc při hraní. Hodí se tedy pro rodiče, která chtějí při hraní pomáhat svým dětem, pro zkušené hráče, kteří chtějí hráč s nováčky, ale i pro hráče, kteří pro hraní vyžadují unikátní konfiguraci (například s rukama od sebe, použití ruky a brady nebo ruky a nohy apod.) 
  
Funkce Copilot bude dostupná prostřednictvím aktualizace Creators Update v průběhu tohoto roku.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.