Výrobce: nintendo.
Kód produktu: 4460B
Lokalizace: Angličtina
Platforma: DS
Stav: Použité
Datum vydání: 18.01.2007

Hra pro Nintendo DS Wario: Master of Disguise. Další DS dobrodružství Waria a jeho přátel i nepřátel, jejímž základem je TV Show o převlecích a zlodějnách, kterou tlustý mužík infiltruje a prohlásí za svoji vlastní. Hlavnímu představiteli TV Show ukradne Wario kouzelnou hůlku, která mu umožňuje měnit převleky, respektive identitu, čehož musí Wario využívat k plnění úkolů ve více než 10 misích.

Na začátku hry však Wario disponuje pouze jedním převlekem a dalších sedm získá až v průběhu hry. S každým nově získaným převlekem se mu v jednotlivých úrovních otevřou nové možnosti, takže rozhodně nebude od věci se vracet do už splněných úrovní a vyhledávat lokace, kam se dříve nemohl dostat.

V zásadě jde o klasickou plošinovku, v níž budete s Wariem běhat, skákat, bojovat, řešit jednoduché puzzle a jak už je výše řečeno, převlékat se do různých obleků. To se bude provádět kreslením symbolu přímo na Waria s pomocí stylusu. V každé hlavní úrovni čeká na Waria jeden koncový boss a zapomínat se nesmí ani na fakt, že bude Waria celou hru stíhat zloděj, jemuž Wario na začátku hry ukradl kouzelnou hůlku. Zloděj ji totiž bude chtít zpět.

Součástí hry jsou také truhly s poklady a bonusy (další převleky a podobně), které si Wario zpřístupní pouze absolvováním osmi druhů miniher, jež budou stále obtížnější a časově náročnější

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.