Výrobce: Kalypso.
Kód produktu: 16478B
Lokalizace: Angličtina
Platforma: Xbox One
Stav: Použité
Datum vydání: 16.01.2017

V Tropico 5 proplujeme karibskou historií od roku 1800 až po blízkou budoucnost (v traileru minimálně rok 2028). Jako El Presidente se nejprve ujmete proslulého ostrova Tropico behěm ranné koloniální éry. Poté budete svůj národ vést napříč stoletími ve vyvíjícím se světě. Budete se muset vypořádat s měnícími se požadavky svého dělnického lidu, poradit si s dotírající opozicí a založit pevné základy vaší svrchované dynastie.

Po uplynutí určité doby strávené v prezidentské kanceláři budete moci povýšit členy vašeho rodinného klanu do vládních funkcí jako je například ambasador, generál, či dokonce Svrchovaný vůdce - takto si můžete pohlídat zajištění vašeho odkazu. S tím jak roste váš vliv a bohatství, se stupňují i hrozby nahlodávající blahobyt vaší banánové velmoci.

Dokážete přežít oba světové konflikty, prosperovat během Velké hospodářské krize, vládnout jako milovaný krutovládce během Studené války a posunout svou vlast do moderní éry?

Každé období skýtá různé výzvy - je jen na vás, zdali dokážete vytrvat od 19. do 21. století... - grafický redesign dává Tropicu zcela novou vizáž. - buďte svědky toho, jak se ostrov Tropico během let mění a přizpůsobuje výzvám jednotlivých období - multiplayer až pro 4 hráče s možností spolupráce, či soupeření - definujte svou budoucnost chytrým přidělováním funkcí členům vaší rodiny.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.