Novinka

Výrobce: Ubisoft.
Kód produktu: 15827N
Lokalizace: České titulky
Platforma: Xbox One
Stav: Nové
Datum vydání: 12.03.2019

Washington D.C. se nachází na samotném okraji kolapsu. Bezpráví a nestabilita ohrožuje naši společnost a šeptanda o spiknutí v hlavním městě tento chaos ještě znásobuje. Bude potřeba všech aktivních Division agentů k tomu, aby zachránili město předtím, než bude pozdě.

  • NOVÝ ZPŮSOB SPECIALIZACE - Až projdeš hlavní příběh, tak získáš přístup k novým specializacím pro svou postavu – v oblasti demolice, střelby a přežití. Každá pak otevře nový systém postupu a dále skilly, mody a unikátní talenty, abys v každé roli dosáhl maximální efektivity.
  • POŘÁD BUDE CO DĚLAT - The Division 2 přichází s důrazem na end-game, díky němuž si hráči budou moci užívat světa ještě dlouho po ukončení hlavní příběhové linie. Unikátní zvraty, překvapení a raidy tě rozhodně zaměstnají ještě dlouho poté, co uvidíš závěrečné titulky a těšit se můžeš na pořádnou nálož bonusového obsahu, rozšíření mapy a další herní módy.
  • PŘEPRACOVANÁ TEMNÁ ZÓNA -Oblast Dark Zone jako v prvním díle znovu bude obsahovat jedny z nejlepších předmětů ve hře. Rovněž se pak jedná o vůbec nejnebezpečnější oblast, do které se můžeš vydat a strach, pomsta a neklid se zde dostávají do vyšších sfér.

Gold edition obsahuje:

  • Year 1 Pass
  • přístup do Private Bety - proběhne 7.-14.2.2019
  • 7denní přednostní přístup ke všem epizodám
  • Exkluzivní předměty do hry

Josef 27. 01. 2019, 19:11

Dobrý den, u standart a gold této edice nemáte uveden steelbook který exkluzivně garantuje k verzi pro PS4 a Xbox One Ubi Store, můžete to potvrdit jestli ho budete dodávat a popřípadě zda máte náhled jak tento steelbook bude vypadat, jestli je více verzí nebo jen jedna oranžovo stříbrný který je jako jediný znázorněn u edice Phoenix Shield, děkuji za odpověď
J.Lukas

Petr Tindel Administrátor 27. 01. 2019 | 19:11

Dobrý den,

zatím nemáme steelbooky potvrzené, proto nejsou uvedeny v popisku. Jakmile se nám to potvrdí bude to v popisku hry uvedené. První informace mluví jen o černém steelbooku. 

S pozdravem Tím PLC.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.