Již brzy

Výrobce: Ubisoft.
Kód produktu: 17096N
Lokalizace: České titulky
Platforma: PS4
Stav: Nové
Datum vydání: 20.01.2022

1 299 Kč S DPH

Předobjednávka

Varianty 0

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction je taktická kooperační hra odehrávající se několik let v budoucnosti Rainbow Six Universe. Události v Rainbow Six Siege byli jiskrou, jenž vzbudila vášně a nyní, o něco později, se vrátili se skutečně zápalnou vizí: hluboký, radikálně přepracovaný, plný herní zážitek.

Rainbow týmy budou čelit zcela novému nepříteli – novému druhu zmutovaného cizího parazita. Tento nový nepřítel, který infikuje lidské hostitele a jejich okolí, je smrtelnější a náročnější než kdykoli předtím. Připrav se na start napjatých, chaotických a naprosto nepředvídatelných misí, protože společně se svým týmem riskuješ všechno, pokaždé, když vstoupíš do karantény.

Herní obsah:

  • Zcela nový druh nepřátelského parazita: Tento nový mutovaný cizí parazit, který infikuje lidské hostitele a jejich okolí, je smrtelnější a náročnější než kdykoli předtím!
  • Plný herní zážitek: Připrav se na start napjatých, chaotických a naprosto nepředvídatelných misí, protože společně se svým týmem riskuješ všechno, pokaždé, když vstoupíš do karantény.
  • Propracovaný multiplayer: Hraj se svými sparing parťáky a užij si tak nové dobrodružství s přáteli.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.