Výrobce: thq.
Kód produktu: 10420B
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PC
Stav: Použité
Datum vydání:

Varianty 0

Bob Parr kdysi býval jedním z největších světových supehrdinov - pod pseudonymem Pan Úžasňák každý den zachraňoval životy a sváděl boje se zloduchy. Nyní však pracuje jako likvidátor škod v pojišťovně a jediné souboje, které svádí, jsou s časem a vzrůstající nadváhou.

Když jej (spolu se všemi ostatními legendárními bojovníky proti zločinu) před patnácti lety donutil sled nešťastných omylů a podivných soudních sporů pověsit svůj super oblek na hřebík, přijal i se svou ženou Helen (Paní Úžasnou) občanskou totožnost a nyní se snaží se svými třemi dětmi žít normálním životem.

Bob má ale neochvějné nutkání vrátit se do akce, k čemuž dostane příležitost v okamžiku, kdy jej tajemná zpráva povolá ke splnění přísně tajného úkolu na vzdáleném ostrově. Když Bob zjistí, že za celým tajemstvím stojí génius zločinu a jeho ďábelská pomsta, vydává se zbytek rodiny Úžasných na záchrannou akci, která je nevídaných soubojů důvtipu a superschopností.

Používejte svých superschopností proti bombám, střelám, robotům či laserům, které ovládá váš nepřítel. Pokud chcete jako jeden z rodiny Úžasných přežít, musíte být prostě úžasný.

Akční adventura na motivy stejnojmenného filmu.
Hrajte za všechny hlavní postavy z filmu.
S pomocí zvláštních superschopností jednotlivých postav bojujete, závodíte a řešíte akční či dobrodružné úkoly.
Celých více než 18 úrovní je plných filmové akce, dobrodružství s dávkami humoru.

Lokalizace:Anglicky
Upozornění - Stav hry: Nová (avšak vzhledem k tomu, že se jedná o velmi starý titul, který se již několik let nevyrábí, může nést povrch krabičky známky logostiky - tzn. přesuny ve skladech, zaprášení atd.Hra uvnitř balení je až na vyjímky netknutá. Samozřejmě záruku na funkčnost garantujeme.)
O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.