Výrobce: sega.
Kód produktu: 15420N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS4
Stav: Nové
Datum vydání: 21.05.2019

Přátelé Sonica, nažhavte své motory! Team Sonic Racing představuje zcela novou závodní zkušenost kombinující nejlepší prvky arkádového a akčního kompetitivního závodního stylu s unikátními možnostmi přizpůsobení vozidel. Hráči Team Sonic Racing se mohou těšit na několik herních módů umožnujících kooperativní i kompetitivní hraní a na mnoho postav známých z univerza Sonic. Závoďte společně se svými přáteli a pracujte jako tým. Ovládněte svůj unikátní závodní styl - zvolte si ze 3 rozdílných charakterových typů a odemkněte široké možnosti přizpůsobení vozidel.

Klíčové prvky:

  • Online multiplayer & lokální kooperace - 12 hráčů na závod, split screen až pro 4 hráče a různé online a offline módy, včetně Grand Prix Mode, Exhibition Mode, Time-Trial a Team Adventure Mode.
  • Týmová práce - Závoďte jako tým, vyhrávejte jako tým. Využívejte nejrůznějších týmových pohybů k asistenci spoluhráčům, rozdrťte své protivníky a uvolněte schopnost Team Ultimate.
  • Přizpůsobení hratelnosti a vzhledu - Pozměňte vzhled a jízdní model svého vozidla.
  • Wisps - 14 úžasných ofenzivních a defensivních předmětů, které Vám pomohou s porážkou Vašich rivalů!
  • Mód Adventure - Unikátní příběhový zážitek, prostřednictvím kterého se hráči seznámí se základními herními prvky a postavami.
  • Různorodé postavy - 15 hratelných postav ze Sonic univerza a 3 další postavy, jako je Speed, Technique a Power.
O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.