Výrobce: Lucas Arts.
Kód produktu: 2320B
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS2
Stav: Použité
Datum vydání: 2005-10-30

Varianty 0

Star Wars: Battlefront je videohra z první a třetí osoby založená na filmové licenci Star Wars.

Battlefront obsahuje několik prostředí z hlavních bitev ve Star Wars a zahrnuje dabing od herců Temuery Morrison, Tom Kane a Nick Jameson. Kritici ocenili u hry prvky pro více hráčů a schopnost hrát roli ve velkých bitvách Star Wars.


Star Wars: Battlefront zahrnuje bitvy mezi čtyřmi hlavními frakcemi jak z původních, tak z předchůdců trilogie: Galaktická republika a Konfederace nezávislých systémů (CIS) z doby předchůdců a Rebelská aliance a Galaktická říše z původní trilogie. V každé frakci je k dispozici pět různých tříd postav. Pro každou frakci, pěchotu, těžké zbraně, pilota a ostřelovače jsou podobné čtyři hlavní třídy, zatímco pátá je jedinečná. Každá frakce má také nehratelnou hrdinskou postavu, která se účastní bitvy po omezenou dobu: hrabě Dooku (CIS), Mace Windu (Republika), Luke Skywalker (Rebels) a Darth Vader (Empire).

Hra v Battlefront je založena na dobývání. Každá frakce má omezené množství výztuží a každá z nich dostane kontrolu nad stanoveným počtem velitelských stanovišť na dané úrovni. Cílem je buď eliminovat nepřátelské síly, nebo zachytit a držet všechny stanoviště současně po dobu 20 sekund. Na bojišti je k dispozici několik pozemních a leteckých vozidel, od hulking AT-AT po rychlejší kolo a liší se v závislosti na úrovni. Ve hře je více než 25 vozidel. Některá větší vozidla fungují také jako mobilní stanoviště, které nelze zachytit, ale je ztraceno, pokud je vozidlo zničeno. Některé mapy mají navíc domorodé obyvatele, tito mohou být neutrální vůči oběma frakcím, takový jako Jawas, nepřátelský k jedné frakci, jako Wookies, nebo nepřátelský k oběma frakcím, takový jako Tusken. Velitelské stanoviště patřící nepřátelským domorodcům lze také zachytit, aby se minimalizovala jejich přítomnost.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.