Novinka

Výrobce: sony.
Kód produktu: 17917N
Lokalizace: české titulky
Platforma: PS5
Stav: Nové
Datum vydání: 2023-10-20

Varianty 0

Spider-Man 2 - nejnovější dobrodružství oblíbeného pavoučího superhrdiny! Ponořte se do světa akce a adrenalinu s tímto úžasným videoherním titulem. 

V Marvel's Spider-Man 2 se vrátíte do role Petera Parkera, který musí čelit novým výzvám a nebezpečím ve velkolepém otevřeném světě New Yorku. Skočte po městě, používejte unikátní pavoučí schopnosti a bojujte proti nebezpečným padouchům. 

Díky pokročilému grafickému zpracování se ocitnete v dokonalém vizuálním zážitku a intenzivním herním prostředí. Vylepšený bojový systém vám umožní přizpůsobit si svůj bojový styl a získat pavoučí dovednosti na úplně novou úroveň. 

Marvel's Spider-Man 2 nabízí také zcela nový příběhový režim, který vás vtáhne do napínavého příběhu plného emotivních momentů a nečekaných zvratů. Připravte se na epické střetnutí s nejnebezpečnějším protivníkem, který ohrožuje město i samotný Spider-Man. 

Připojte se k dobrodružství, které vám zajistí hodiny nekonečné zábavy a dobrodružství jako nikdy předtím. Marvel's Spider-Man 2 je tou nejlepší volbou pro fanoušky superhrdinů a akčních her. Pořiďte si ho ještě dnes a zažijte vzrušení jako nikdy předtím! 

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.