Výrobce: Ubisoft.
Kód produktu: 14963N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: Xbox One
Stav: Nové
Datum vydání: 13.02.2018

Z nebezpečných bojišť hřiště čtvrté třídy povstane mladý hrdina, předurčený být zachráncem South Parku. Od tvůrců South Parku, Treye Parkera a Matta Stonea přichází epická výprava stát se ... někým. Představuje se RPG South Park: The Stick of Truth.

Začínáte jako nový kluk ve městě čelící mučivé výzvě: hledání kamarádů. Poté, jak začnete své dobrodružství, jsou děti South Parku zapletené do celoměstského a skutečného RPG, podnítí imaginární kouzla a tasiac falešné meče. Postupem času se jednoduchá dětská hra vyhrotí do boje mezi dobrem a zlem, které hrozí zničit svět.

Vyzbrojte se legendárními zbraněmi abyste porazili krab lidí, slipových Gnone, hipíků a další síly zla. Objevte ztracený Hůlka pravdy a vyslužte si své místo po boku Stana, Kylea, Cartman a Kennyho jako jejich nový přítel. Pokud uspějete, stanete se spasitelem South Parku a upevníte si své společenské postavení na základní škole ve městě. Zlyhajte a budete navždy známý ... jako loser.

  • Napsaná a namluvená Trey Parkerem a Mattem Stonem přináší The Stick of Truth jedinečný South Park humor na pole video her.
  • vyslužte si své místo po boku Stana, Kylea, Cartman a Kennyho a připojte se k jejich v hysterickému dobrodružství zachránit South Park.
  • naverbujte klasické South Park postavy na svou stranu.
  • Vyzbrojte se po zuby arzenálem magických zbraní a mystických brnění.
  • Vložte sám sebe do South Parku díky miliardě možností přizpůsobení postavy, oblečení a zbraní. 
O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.