Výrobce: sega.
Kód produktu: 5601N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS3
Stav: Nové
Datum vydání:

Sonic Unleashed vrhne hráče do revolučního vysokorychlostního dobrodružství skrze svět zmítaný chaosem. Nový Sonic Unleashed, poháněný zcela novým "Hedgehog" enginem, kombinuje klasický Sonicův styl s posledními inovacemi next-gen konzolí.
Ve zcela novém příběhu, kde den a noc hrají hlavní roli, se Sonic vrhá na nezapomenutelnou cestu za záchranou umírajícího světa, který ničí šílený Dr.Eggman. Hráči zjistí, že Dr.Eggman pokračuje ve své cestě za ovládnutím světa, avšak nyní se rozhodl způsobit katastrofu, jež v Sonicovi rozpoutá jeho druhou nepředvídatelnou osobnost! Nyní je pouze na Sonicovi, zda využije nově nabitých schopností a s jejich pomocí zachrání svět...a sebe.

- Rozpoutaný engine! - ve hře Sonic Unleashed poznáte zcela nový, moderními technologiemi nabušený, "Hedgehog engine". Po tříletém vývoji přináší na obrazovky Vašich televizí revoluční hratelnost v čele realistickou grafikou a důmyslným přechodem mezi 3D a klasickou 2D vysokorychlostní akcí!

- Rozpoutaná hratelnost! - Se žhavou 2D hratelností a vizuálně špičkovou 3D stránkou hry je Sonic Unleashed považován za nejlepší titul této legendární série s modrým ježkem v hlavní roli! Využijte sbírku zcela nových schopností a sil k usměrnění Sonicova zběsilého běhu a boje proti nohsledům Dr. Eggmana!

- Rozpoutaná rychlost! - Vyhýbejte se překážkám bez ztráty rychlosti s novým pohybem "Quick Step". Posbírejte co nejvíce kroužků, zvyšte "Ring Energy" úroveň a aktivujte nekompromisní "Sonic Boost", jež Vám dovolí zrychlit na supersonickou rychlost!

- Rozpoutané prostředí! - Rozdělený svět v Sonic Unleashed pro Vás bude doslova hřištěm! Nespočet možných tras plných různorodých překážek nabízí svobodu, kterou jste v této sérii ještě nezažili!

Launch Trailer:

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.