Výrobce: bandai.
Kód produktu: 14910N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: Xbox One
Stav: nové
Datum vydání: 30.12.2018

1 549 Kč S DPH

Předobjednávka

Sinner je sice pro Dark Star Studios první hrou, ale jeho tvůrci nejsou v herním průmyslu nováčci. Tým složený mimo jiné z přeběhlíků z Ubisoftu, Blizzardu či Konami sídlí v Hong Kongu a kromě Souls her mezi své inspirace řadí ještě Shadow of the Colossus. Mělo by tedy jít o akční hru východního střihu, která nekompromisně trestá chyby, ale odměňuje trpělivost a ochotu opakovat pasáže pořád dokola.

V kombinaci s mytologií sedmi smrtelných hříchů se můžete těšit na drsné souboje se ztělesněním nočních můr hlavního hrdiny Adama. Ten trpí klasickou herní amnézií, ale cítí, že se v minulosti dopustil mnoha chyb, a proto musí odčinit své hříchy. Své vnitřní démony, tedy pýchu, závist, lakotu, smilstvo, hněv, lenost a obžerství samozřejmě neporáží psychoterapií, ale poctivě ohněm a mečem.

řed každým bojem s jedním ze sedmera Adam navíc musí něco obětovat – zdraví, sílu zbraně či zbroje. Postupem hrou sice může odemykat vybavení, které ztráty částečně kompenzuje, i tak by ale obtížnost měla vzrůstat a tvůrci slibují, že každý střet s hříchem bude výzva. Odměnou za nekonečné umírání jsou jednotlivé kousky skládačky, které rozkryjí spletitý příběh a důvody, proč že vlastně musíte svou duši ze zatracení vykoupit.

Nový trailer kromě data vydání taky předvádí poměrně zdařilý výtvarný styl, na kterém jsou jasně vidět východní vlivy, stejně jako odhaluje podoby, které si na sebe vezmou pýcha, lakomství a smilstvo.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.