Výrobce: bandai.
Kód produktu: 17597N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS4
Stav: Nové
Datum vydání: 2021-06-24

Varianty 0

Ve hře Scarlet Nexus pro herní konzole Sony PS4 prozkoumej futuristické New Himuka, využij talentu pro psychokinezi a odhal záhady brainpunkové budoucnosti, kde jsou psychické schopnosti stejně samozřejmé jako technologie.  

Nepřátelská stvořeni pojmenovaná "Others" sestoupila z nebe do světa, kde jsou lidé propojeni skrze mozkovou aktivitu. Lidstvu hrozí od příšer vyhubení, a tak se zbytky lidstva shromáždily do velkých opevněných měst. Jedním z nich je město New Himuka, které je bráněno speciální skupinou bojovníků s názvem Other Suppression Force (OSF).  

Vydej se na cestu členů OSF Yuito Sumeragi a Kasane Randall, jenž jsou dvě hratelné postavy každý se svou speciální sadou bojových dovedností. Příběh hry lze sledovat ze strany Yuita, ale také z pohledu Kasane, což přináší dva různé zážitky. Obě postavy budou těžit z podpory členů odboje OFS, jenž jsou poslední obranou linií lidstva. Všichni rekruti OFS mají speciální a specifické schopnosti, které si Kisane a Yuito mohu propůjčit a díky tomu nabízejí více herních možností, které spojují všechny dohromady.   

Díky psychokinetickým schopnostem se tvou nejlepší zbraní stane svět kolem tebe. Sbírej, rozbíjej a vrhej součásti prostředí a kombinuj je ve zdrcujících útocích. Navazuj vazby mezi členy svého týmu, získej přístup k jejich schopnostem a posiluj své vlastní útoky, které tak způsobí vyšší škody.

Vyšinutí mutanti, kteří se na lidstvo snesli shůry, jsou vysoce odolní vůči konvenčním metodám útoku i obrany. Mučeni neustálou bolestí působenou jejich mutací hledají mozky živých organismů, jimiž touží ztišit své šílenství.  

Objev „brain-punkovou“ budoucnost - Vrhni se na průzkum i ochranu futuristické japonské krajiny, v níž se mísí prvky klasického anime a západní sci-fi.  

Skvělou zprávou je, že při zakoupení PS4 verze hry získáte možnost bezplatného upgradu Scarlet Nexus na Playstation 5 herní konzole! To platí ovšem jen pro plnotučné PS5 s blu-ray mechanikou, nikoliv pro lacinou PS5 digital edition, která nemá optickou mechaniku. Pro stažení upgradu na PS5 verzi je totiž nutná kontrola originálního disku s hrou, kterou můžete udělat jen na Playstation 5 s blu-ray jednotkou.  

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.