Výrobce: nintendo.
Kód produktu: 16446N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: Switch
Stav: Nové
Datum vydání: 10.04.2020

1 349 Kč S DPH

Předobjednávka

Varianty 0

Staň se mistrem vývojářem s RPG Maker MV. Se širokým spektrem nástrojů k dispozici ti nic nebrání vytvořit propracované a vzrušující videohry přímo ve tvé konzoli! Své hry pak můžeš sdílet s ostatními, aby si i oni mohli užít tvé epické příběhy. S poslední verzí RPG Maker softwaru jsou možnosti takřka nekonečné. Stovky assetů a nekonečné možnosti jejich kombinací ti umožní převést váš vysněný příběh do té nejlepší videohry!

  •  Tvé další dobrodružství právě začíná - Vysoká fantasy s rytířy a draky? Moderní příběh o lásce na střední škole? Spor mezi armádami dobra a zla? Tvé fantazii nic nestojí v cestě!
  • Vývoj hry snadno a rychle - Rozluč se s učením se komplikovaného programovacícho jazyka. Tento software ti poskytne přímočarý přístup ke tvorbě hry od tvorby postav až po ladění posledních detailů.
  • Vytvoř, sdílej, hraj! - Užij si hry, které vytvořili ostatní hráči díky zdarma stažitelnému RPG Maker MV Playeru, který umožňuje zahrát si i bez nutnosti vlastnit RPG Maker MV.
  • Nekonečné možnosti přizpůsobení - Se stovkami grafických assetů a nekonečnými možnostmi vytvoření vašeho vlastního světa a příběhu můžeš pustit uzdu své fantazie a stvořit to nejlepší a největší RPG, jaké svět viděl!

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.