Výrobce: rockstar.
Kód produktu: 15463N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS4
Stav: nové
Datum vydání: 26.10.2018

Hra Red Dead Redemption 2 představuje velmi očekávané pokračování westernové akční videohry Red Dead Redemption z roku 2010 a podílejí se na ní vývojáři prvního dílu a hry Grand Theft Auto V. Dle slov autorů půjde o "epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky". Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer

Amerika, rok 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.

Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil. Jelikož kvůli vnitřním neshodám hrozí, že se gang zcela rozpadne, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.

Red Dead Redemption 2 od tvůrců Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický příběh o životě v Americe za úsvitu moderní doby.

Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition obsahuje

V limitované edici Ultimate Edition máte k dispozici všechny bonusy z rozšířené Special Edition verze, které zahrnují mise Bank Robbery nebo Gang Hideout. Dále získáte množství peněžních bonusů a výhod, plnokrevníka Dappled Black, speciální oblek a bezplatný přístup k množství rozšiřitelných zbraní (Additional Weapons). V tomto rozšíření navíc získáte množství bonusů pro online hraní. Nechybí například množství bonusových obleků, plnokrevník Black Chestnut, bezplatný přístup do Survival Camp Theme a mnohá další.

  • Exkluzivní steelbook
  • Exkluzivní herní mapu
  • Rychlejší postup v ranku
  • Outfit Nuevo Paraiso Gunslinger
  • Bank Robbery Misi
  • Koně Dappled Black Thoroughbred
  • Talisman a Medailon herní bonusy
  • Bonus k herní měně a slevy v obchodech
  • Tři zbraně
  • Bonusové oblečky, bonusy k ranku, koně Black Chestnut Thoroughbred a bezplatný přístup k dalším zbraním do online módu

UNIKLÝ SCREENSHOT Z RED DEAD REDEMPTION 2

UNIKLÝ SCREENSHOT Z RED DEAD REDEMPTION 2

11. 05. 2017

Poslední dobou se s úniky a různými spekulacemi doslova roztrhl pytel. Začátkem týdne jsme tady měli obrázek z údajného Assassin’s Creed Origins a dnes tu máme Red Dead Redemption 2. Na rozdíl od prvního případu je tato hra alespoň oznámena a s vydáním se počítá letos na podzim. Obrázek můžete vidět níže, ovšem je obtížné posoudit, jestli je pravý a pochází z rané verze hry, nebo je to jen výmysl šikovného fanouška. Posouzení necháme na vás a případně nám napište do komentářů. Více bychom se o Red Dead Redemption 2 mohli dozvědět už v červnu na E3.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.