Výrobce: Kalypso.
Kód produktu: 14864N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: Xbox One
Stav: nové
Datum vydání: 26.01.2018

Průmysl je na vzestupu a závod je založen na nejsilnějším a nejdominantnější železničním impériu v celé Severní Americe. Je načase přemýšlet a překonat vašich konkurentů, když vedete svou společnost do 20. století! V železniční říši vytvoříte komplikovanou a rozsáhlou železniční síť, zakoupíte více než 40 různých vlaků modelovaných mimořádně podrobně a zakupte nebo budujte železniční stanice, údržbářské budovy, továrny a turistické atrakce, abyste udrželi vaši cestovní síť před konkurencí.

Rovněž budete muset zaměstnat a řídit svou pracovní sílu, pokud chcete zajistit efektivní vlakovou službu, a zároveň vyvíjet více než 300 technologií, od mechanických zlepšení přes samotné vlaky až po infrastrukturu na pracovišti a pokročilé vybavení, když procházíte pěti Eram technologických inovací.

  • Využijte ekonomické příležitosti Spojených států v rozsáhlé kampani a postupujte krok za krokem od pobřeží k pobřeží přes tento velký kontinent.
  • Hlavní výzvy a cíle prostřednictvím různých scénářů nebo vytvořte dokonalou železniční síť ve stavebním režimu bez jakéhokoliv finančního tlaku.
  • V průběhu hry je možné získat více než 40 historicky přesných lokomotiv a více než 30 různých vozů.
  • Investujte do více než 300 nových technologií v pěti různých obdobích.
  • Soutěžte s až třemi konkurenčními společnostmi a dokonce sabotujte jejich úsilí pomocí banditů a špionů.
O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.