Již brzy

Datum vydání je zatím pouze orientační a může se změnit. více >>
Výrobce: Ubisoft.
Kód produktu: 16759N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: Xbox One
Stav: Nové
Datum vydání: 01.01.2023

999 Kč S DPH

Předobjednávka

Varianty 0

Hra Prince of Persia: The Sands of Time, která původně vyšla v roce 2003, redefinovala žánr akčních adventur díky inovativní hratelnosti, strhujícímu příběhu a charismatickým postavám. Původní hra, kterou si hráči velmi pochvalovali, sklidila úspěch i u médií a na Metacritic má skóre 92. Prince of Persia: The Sands of Time Remake značí první plnohodnotný remake od Ubisoftu.

Za předobjednávku získáte dodatečný herní obsah, sadu Back to the Origins Set, která obsahuje:

  • Původní oblek: Vraťte se v čase díky původnímu Princovu kostýmu.
  • Sadu původních zbraní: Mytické zbraně z minulosti se vracejí a budou vaše!
  • Klasický filtr obrazovky: Změňte si grafiku hry a dodejte jí vzhled ze staré školy.

Mezi žhavými písky starověké Persie koluje legenda vyprávěná prastarým jazykem. Pojednává o době zrozené z krve, které vládne klam. Mladý Princ, kterého přitahují temné síly kouzelné dýky, vypustí na nádherné království smrtící zlo. Vydejte se na výpravu jako Princ, porazte zrádného Vezíra a vraťte Písky do přesýpacích hodin. Ovládněte Písky času pomocí své dýky a ovládejte samotný čas. Bojujte s prokletými nepřáteli a cestou řešte rozličné hádanky.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake byl vybudován od základů pomocí enginu Anvil pro systémy PlayStation® 4, systémy Xbox One a PC. Užijte si svěží pojetí žánrové klasiky s kompletně předělanými texturami, kontrastním nasvícením pro silnou atmosféru a novými filmovými předěly. Navíc si užijte modernizované soubojové mechanismy.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.