Výrobce: sony.
Kód produktu: 16712B
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS4 VR
Stav: Použité

Jedinečná technologie snímání hráče, dokonalý obraz a převratný systém 3D Audio reprodukující zvuk ze všech směrů. To je jen zlomek náhlavní soupravy PlayStation VR. Staňte se součástí hry díky 360stupňovému obrazu a mějte situaci pevně ve svých rukou. Pomocí extrémně přesného bezdrátového ovladače DualShock 4 docílíte plynulého průběhu hry bez zbytečného manévrování. Potřebujete ve své virtuální realitě více prostoru? Použijte ovladač PlayStation Move a užijte si ničím nesvázaný pohyb během hraní. Svými výsledky se můžete pochlubit přátelům online, nebo pomocí vestavěného mikrofonu strategicky plánovat průběh hry. Neváhejte a objevte svůj virtuální svět už dnes. Příslušenství sady PlayStation VR je plně kompatibilní se všemi verzemi konzole PS4. Stačí ji jen připojit a začít hrát.

Nejnovější přírůstek v rodině PS4
Soustava pro VR je plně kompatibilní s jakoukoli herní konzolí z řady PS4. Stačí systém spojit s kamerou PlayStation Camera a nic vám nebrání nechat se unášet neuvěřitelnou herní atmosférou.
 
Jedinečné technologie, strhující zážitek
Zapojte do hry své smysly. 5,7" obrazovka s Full HD rozlišením a zobrazovací technologií OLED je přizpůsobena ke kompletnímu 360° rozhledu a umožňuje plynulé zobrazení obrazu v rychlosti 120 snímků za sekundu, což ještě více umocňuje zážitek z virtuálního světa.
 
Obklopte se i zvukem
Díky zvukovému systému 3D Audio snadno rozpoznáte směr a vzdálenost, ze které zvuky přichází. Budete tak obklopeni ze všech stran nejen obrazem ale i zvukem. Využijte vestavěného mikrofonu pro komunikaci v reálném čase se svými spoluhráči. Proberte taktiku a společně zničte svého nepřítele.
 
Staňte se součástí herního světa
Propracovaný systém duálních objektivů a 3D hloubkových snímačů kamery PlayStation Camera umožňuje perfektně určit vaši polohu, ať už se nacházíte kdekoli v místnosti. Díky propojení s celou soupravou nikdy nevypadnete z dění kolem vás. Kamera se prodává jako samostatné příslušenství.
Mějte hru pevně v rukou
Kombinací superpřesného bezdrátového ovladače DualShock 4, který je kompatibilní s jakoukoli hrou na PS4, a systému neustálého sledování světelné lišty dosáhnete maximálního rozsahu a přesnosti pohybu ve hře. Vyměňte DualShock 4 za pohybový ovladač Move, který se prodává jako samostatné příslušenství, a zažijete ještě intenzivnější pocit z virtuální reality.
 
Podělte se s přáteli o zážitek
Ukažte přátelům herní svět, ve kterém se nacházíte. Použijte zrcadlový režim a promítněte hru na televizní obrazovku. Pochlubte se svými dovednostmi a vytříbenou taktikou, nebo nechte přátele vstoupit přímo do své virtuální reality. Díky možnosti pohledu druhého hráče v tom už nejste sami.
 
Objevujte nové světy
S PlayStation VR pro vás přestanou existovat hranice. Objevujte nové herní světy a staňte se jejich hrdiny. Od teď můžete být kýmkoli. Od potápěče v hlubokých mořích plných nebezpečných žraloků přes profesionálního závodníka ve fantastických sportovních autech až po trosečníka snažícího se zachránit z domu hrůzy...
 
Sledujte 360° videa i klasické filmy a obrázky
Soupravu lze díky aplikaci Media Player v systému PS4 využít i jako zobrazovadlo 360° videí nebo jako obrazovku pro sledování klasických filmů či prohlížení obrázků
Je vyžadována herní konzole Playstation 4 a kamera (Verze 2.0).
 
O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.