Novinka

Výrobce: Warner Bros.
Kód produktu: 14384N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS4
Stav: nové
Datum vydání: 17.11.2017

V polovině května herní vydavatel Warner Bros. Interactive Entertainment oznámil hru LEGO Marvel Super Heroes 2, která navazuje na svého úspěšného předchůdce. Druhý díl přinese zcela nový příběh i nové herní prvky, jako je ovládání času nebo kompetitivní mód Super Hero pro 4 hráče. Hráči budou moci převzít kontrolu nad mnoha ikonickými postavami, jako je například Cowboy Captain America, Spider-Man 2099Thoe, Hulk, Strážci Galaxie, Black Panther, Captain Marvel, Doctor Strange, Green Goblin a mnoho dalších. Dnes tu máme na tuto hru první trailer, na který se podívejte níže v novince. 

Hra LEGO Marvel Super Heroes 2 vychází dne 17. 11. 2017 pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Pro Nintendo Switch hra vyjde během Vánoc.

První trailer - Lego Marvel Super Heroes 2

První trailer - Lego Marvel Super Heroes 2

27. 05. 2017

V polovině května herní vydavatel Warner Bros. Interactive Entertainment oznámil hru LEGO Marvel Super Heroes 2, která navazuje na svého úspěšného předchůdce. Druhý díl přinese zcela nový příběh i nové herní prvky, jako je ovládání času nebo kompetitivní mód Super Hero pro 4 hráče

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.