Balení obsahuje také hry The GunStringer a Fruit Ninja Kinect!
více >>

Výrobce: microsoft.
Kód produktu: 7634N
Stav: Nové

  • Balení obsahuje Kinect Sensor a také hry The GunStringer a Fruit Ninja Kinect!

Pohybový senzor Kinect zcela novým a výjimečným způsobem oživuje hraní a zábavu a to díky systému hraní celým tělem. Paže, nohy, chodidla a ruce. Kinect nevyužívá žádné ovladače, stačí jenom vaše tělo.

Vše je tak přirozené a intuitivní, že technologie ztrácí na síle a vy necháváte volný průběh kouzlu nenuceného pohybu. Stačí jen začít...Zařízení Kinect je kompatibilní s každou konzolí Xbox 360 a společně vám přinášejí hry a zábavu ve zcela novém, neobyčejném podání.

Díky zařízení Kinect si můžete hrát, aniž byste byli omezováni ovladačem.Kinect mohou používat všichni, bez ohledu na věk. Reaguje totiž na každý váš pohyb a od základů mění způsob, jakým si hrajete nebo se bavíte i jak komunikujete s celou rodinou nebo s přáteli. * Zábava. Kinect pro Xbox 360 spolu s Xbox LIVE přemění od základů váš obývací pokoj. Xbox LIVE je jedinečnou platformou pro novou éru zábavy bez ovladačů, která umožňuje pracovat s oblíbenými filmy a hudbou pouhým mávnutím ruky nebo hlasem. * Video Kinect. Zasmějte se nebo se pozdravte se svými vzdálenými přáteli a rodinou, až se pomocí Video Kinect sejdete z obývacích pokojů ve všech částech světa bez nutnosti používat headset mikrofonu a sluchátek. 2 * Filmy, televize a hudba. Ovládejte multimédia jednoduchými pohyby a hlasem. * Sociální sítě. Jedinečný Kinect Hub přináší veškerou vaši oblíbenou zábavu na jednom místě a bez ovladače. Kinect vás rozpozná a přihlásí vás ke svým oblíbeným profilům pouze tím, že se postavíte před senzor a pohybujete se v nich pouhým mávnutím ruky. * Hry. Kinect přináší svobodu hrát tak, jak sami chcete. Skákejte, potápějte se, tancujte. Vše je připraveno tak, abyste vstali ze židlí a společně se bavili. K uvedení senzoru Kinect připravil Microsoft více než 15 her, které hráčům umožní zažít nový způsob zábavy.

Technologické parametry: 

  • Senzor Kinectu: Kinect integruje RGB kameru, hloubkový senzor a všesměrový mikrofon, který zastřešuje patentovaný software. Senzor Kinectu sleduje pohyb celého těla a jednotlivé hlasy, a hráč se tak může bavit formou, která je dostupná pouze na Xbox 360.
  • RGB kamera: Kinect obsahuje videokameru, která snímá tři základní barevné složky a umožňuje tak především rozpoznávání obličeje.
  • Hloubkový senzor: Infračervený projektor ve spojení s monochromatickým senzorem CMOS umožňuje Kinectu trojrozměrné snímání prostoru (neodvozuje tak prostorové vidění místnosti z dvourozměrného obrazu), a to za jakýchkoli světelných podmínek.
  • Všesměrový mikrofon: Kinect má mikrofon, který je schopný určit lidské hlasy podle zvuku a odrušit okolní šum. Díky všesměrovému mikrofonu se v Xbox LIVE můžete bavit na párty bez náhlavní sady apod.  
  • Software: Patentovaný software společnosti Microsoft je hlavním pilířem senzoru Kinect. Na rozdíl od jiných technologií dostupných na trhu umožňuje rozpoznat lidské tělo a odrušit ostatní pohyby.

Balení Obsahuje:
  • Kinect Sensor - zcela nový, originální a nepoužitý kus
  • Hra The GunStringer - digitální kód
  • Hra Fruit Ninja Kinect - digitální kód
  • Balení neobsahuje zdroj pro starší konzole a hru Kinect Adventures!

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.