Výrobce: eidos.
Kód produktu: 2752B
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS2
Stav: Použité
Datum vydání: 26.05.2006

Varianty 0

Hitman Blood Money PS2

Čtvrtý díl v kultovní akční sérii od týmu IO Interactive a společnosti Eidos, jejímž hlavním hrdinou je agent č. 47, který svými zabijáckými schopnostmi učaroval nejednomu příznivci žánru akční her.

Hitman: Blood Money hráče na Playstation 2 uvádí do situace, kdy jsou agenti z organizace ICA jeden po druhém vražděni někým z mocné konkurenční organizace, která začala na trhu s nájemnými vraždami aktivně operovat. Krátce nato ztratí agent 47 na organizaci ICA kontakt, což znamená jediné - právě on je dalším cílem neznámého vraha. Vydává se proto do USA, kde se připravuje na setkání se svým protivníkem a mezitím absolvuje další kolo bezchybně provedených vražd. Tentokrát za každou z nich dostane peníze cash, neboli na ruku.

Jak je utratí záleží pouze na něm, respektive na hráči. K dispozici je totiž celá řada odlišných zbraní a dalšího vybavení. Hra je postavená na vylepšené verzi Glacier enginu vyvinutém přímo v IO Interactive, což znamená lepší umělá inteligence nepřátel a celou řadu grafických vylepšení.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.