Výrobce: rockstar.
Kód produktu: 7151B
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS3
Stav: Použité

Varianty 0

Vydejte se opět do Los Santos v novém díle Grand Theft Auto V!

Původní tvůrci série GTA, Rockstar North, se tentokrát vytáhli a přinášejí dosud nejambicioznější hru z oblíbené série, GRAND THEFT AUTO V! Děj je zasazený do města Los Santos a okolí, které udivuje svou rozlohou, detaily a rozmanitostí sahající od vrcholů hor až po mořské hlubiny.

GTA V se vrací do známého města Los Santos a představuje zcela nové hrdiny, jež vás provedou ulicemi zrádného města.
Prvním z hlavních postav je Michael, bankovní lupič v důchodu, který doposud žil ze svých "výdělků" a podle dohody s FIB. Druhým hrdinou je bývalý vojenský pilot Trevor, nyní zavislý na drogách, který je schopný čehokoliv, jestliže mu jde o život. Trojici uzavírá Franklin, živící se tlačením mladistvých do koupě drahých aut, o které je obere poté, co je nemůžou dále splácet.

Michael, Trevor a Franklin mají své vlastní životy, příběhy a koníčky, ale během hry se jejich cesty nejednou střetnou. Mezi jednotlivými postavami máte možnost libovolně přepínat (mimo mise) a to dokonce i v misích, do kterých jdou společně.

Rozmanitost jednotlivých misí a úkolů, které na vás čekají v Grand Theft Auto V, nezná hranic. Narozdíl od předchozích dílů GTA, zde jsou větší mise opepřeny detaily od jednotlivých hrdinů, které jsou jádrem samotné hratelnosti. Všechny mise jsou napínavější a vůbec poprvé v sérii na vás čeká konečné skóre, které můžete porovnávat s ostatními.

Město Los Santos, které se objeví v GTA V, je větší než kdy předtím. Kombinací prvků z Red Dead Redemption s klasickým otevřeným stylem GTA vytvořili v Rockstar nejzábavnější sandbox, ve kterém si budete chtít hrát i dlouho po dokončení hlavního příběhu. Nechybí zde pláže včetně možnosti prozkoumání mořského dna, divočina kolem hory Mount Chiliad, předměstské části ani nová vojenská základna. V GTA V se můžete dostat dokonce i do vinice...

Zlepšení se ovšem netýká pouze samotného města. Úpravou prošel i celý systém soubojů na blízko, střelby a řízení vozidel. Na vozidla kladli v Rockstar velký důraz a podle toho to také dopadlo - nespočet automobilů, BMX kola, horská kola, všechny druhy motocyklů, čtyřkolek, helikoptér, letadel apod. Jedno je jasné - v Los Santos nebudete cestovat po svých!


Michael Madej 06. 12. 2017, 09:52

Dobrý den, dá se tato verze použít s GTA online?

Petr Tindel Administrátor 06. 12. 2017 | 09:52

Dobrý den,

ano bude fungovat bez problémů. 

S pozdravem Tým PLC.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.