Již brzy

Výrobce: rockstar.
Kód produktu: 17229N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: Xbox Series X
Stav: Nové
Datum vydání: 17.12.2021

1 599 Kč S DPH

Předobjednávka

Varianty 0

Tři ikonická města, tři velké příběhy. Zahrajte si klasické hry z trilogie Grand Theft Auto, které definovaly celý herní žánr: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas. Hry byly přepracovány pro novou generaci a obsahují řadu vylepšení včetně nového nasvícení a prostředí, textur ve vysokém rozlišení, zvětšené vzdálenosti vykreslování, ovládání a míření ve stylu GTA 5 a mnoho dalšího.

Grand Theft Auto 3 – Vše začíná v Liberty City. Můžete jít, kam chcete, a dělat, co chcete. Pokud máte dost odvahy, vstupte do srdce zločineckého světa.

Grand Theft Auto: Vice City – Vítejte v 80. letech a prožijte příběh Tommyho Vercettiho, zrady a pomsty v neonovém tropickém Vice City plném lesku, které čeká jen na to, až si v něm uděláte pořádek.

Grand Theft Auto: San Andreas – Píšou se 90. léta a když se Carl „CJ“ Johnson vrací domů, dvojice zkorumpovaných policistů na něj hodí vraždu. Hlavní hrdina musí cestovat napříč San Andreas, aby zachránil svou rodinu a ovládl chaos v ulicích.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.