Kód produktu: 17477N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS4
Stav: Nové
Datum vydání: 15.03.2019

Varianty 0

hra pro Playstation 4 Golem. Navrženo od základu pro VR dává Golem vyniknout inovativnímu systému volného pohybu a intenzivnímu boji zblízka jeden na jednoho, kde své nepřátele můžete blokovat, útočit na ně, nebo úder jenom předstírat. Vychutnejte si Golem na konzoli PlayStation 4 a systému PlayStation VR.

Ke hraní je zapotřebí PlayStation VR, kamera a Move ovladač.

OD SLAVNÝCH TVŮRCŮ

Hudbu složil držitel několika ocenění, skladatel Marty O’Donnell, tvůrce soundtracku série her Halo nebo Destiny. Inovativní herní design pochází od Jaimeho Griesemera, herního designéra her Halo a Destiny, plus se na vývoji podílí další tým lidí, kteří stojí za naším srdcím blízkými hrami – to vše dává hře Golem rodokmen světového věhlasu a má našlápnuto stát se vlajkovou lodí PlayStation VR.

SRDCE DOBRODRUHA

Ve hře se ujmete role Twina, dítěte se srdcem dobrodruha, které bylo ale vážně zraněno při nehodě a nyní je odkázáno nehybně ležet na lůžku. Přesto má neobyčejnou schopnost vytvářet a ovládat velké kamenné golemy a vidět svět jejich očima.

POD ROUŠKOU TAJEMSTVÍ

Může je používat k prozkoumání obrovského opuštěného města, kde jde sbírat poklady a artefakty, a zároveň postupně odhalovat něco, co je skryto pod rouškou tajemství. Spojení mezi městem a jeho rodinou. Jako bonus najdete v krabičce ke stažení hudební předehru ke hře s názvem “Echoes of the First Dream”.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.