Novinka

Výrobce: sony.
Kód produktu: 17690N
Lokalizace: CZ
Platforma: PS5
Stav: Nové
Datum vydání: 2022-11-09

Varianty 0

Ásgardské síly se chystají na předpověděnou bitvu, která může znamenat naprostou zkázu. Hlavní hrdinové Atreus a Kratos jsou proto odhodláni najít odpovědi na všechny životně důležité otázky a vydat se do všech devíti světů. Během napínavé cesty poznají nejen dechberoucí mytické krajiny, ale zároveň budou muset překonat celou řadu nepřátel, monster a nahněvaných bohů. Zažijte i vy výpravné severské dobrodružství a poznejte efektivní válečné nástroje, jako jsou Čepele chaosu, Sekera Leviatan a Ochráncův štít. Nejdůležitější je však ochránit svou rodinu a příbuzné, a to všemi dostupnými prostředky. Buďte u toho, když bude Atreus pátrat po vědomostech, které mu pomohou pochopit Lokiho proroctví a jeho vlastní úlohu v Ragnaröku.

Jedinečný obsah Collector's Edition

Vstupte do oltáře Strážkyně vědomostí, chopte se 40cm repliky legendárního Mjölniru a pociťte elektrizující sílu, která se vám bude v nehostinné severské krajině velmi hodit. Jedno moudré rčení praví, že Bůh nehraje v kostky, to však trpaslíky nikdy netrápilo, a tak jich do balení, kromě steelbooku, sošek vanských dvojčat a obsahu ke stažení, ukryli celou sadu.

Jedinečný obsah Collector's Edition

Napínavé severské dobrodružství

Tato hra je pokračováním hry God of War. Díky tomu máte jedinečnou možnost být součástí příběhu, v němž působivou mytickou krajinou putují Atreus a Kratos, aby po cestě devíti světy čelili mnoha nepřátelům a nepředvídatelným situacím.

Napínavé severské dobrodružství

Rychlé načítání

Rychlé načítání vám díky vysokorychlostnímu SSD disku umožní daleko rychlejší návrat do hry. Jakmile budete v rámci hry cestovat časem nebo dokonce zemřete, kontrolní body se načtou mnohem rychleji, než jste byli zvyklí.

Podmanivá grafika

Propracovaná grafika s mnoha detaily vás doslova vtáhne do děje. Hra světla a stínu, geometrické prvky a další efektní detaily dodají hře na realističnosti. Přepínání mezi plným 4K a dynamickým rozlišením je naprostou samozřejmostí.

Podmanivá grafika

Ponořte se do hry naplno

Bezdrátový ovladač DualSense nabídne hmatové odezvy a adaptivní spouště, které vám umožní mnohem lépe vnímat napínavou cestu napříč severskými zeměmi. Celkově změní váš pocit z vnímání hry a zprostředkují zpětnou vazbu.

Ponořte se do hry naplno

Působivý 3D zvuk

Obklopte se působivým prostorovým zvukem, který vám díky jemným nuancím usnadní třeba i lokalizaci blížících se nepřátel, ať už půjdou z jakéhokoliv směru.

Působivý 3D zvuk
O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.