Novinka

Výrobce: EA Sports.
Kód produktu: 16644N
Lokalizace: České titulky
Platforma: Xbox One
Stav: Nové
Datum vydání: 06.10.2020

Varianty 0

Jedna z nejoblíbenějších sportovních her se dočkala svého dalšího pokračování. Fifa 2021 (Champions Edition) na xbox One opět přinese mnoho zážitků při hraní. Vyberte si svůj oblíbený tým, vytvářejte a upravujte hráčské sestavy, zapojte se do ligových zápasů, vyběhněte na hřiště, trénujte a vyhrajte. Těšit se můžete na klasický režim hraní tým vs tým, kariérní mód, multiplayer, Volta (hraní na pouličních hřištích), tréninkový mód, kde vylepšíte své herní taktiky, dovednosti s míčem a mnoho dalších možností, které vám Fifa 2021 nabídne. Vylepšení přichází také v grafice a animacích. Vychutnejte si jedinečné nástupy na stadion, ukázky a zápasové sestřihy, zvukové efekty a skandování diváků pro ještě lepší herní zážitek. Hra je v anglickém dabingu s českým textem. Na online hraní je třeba mít předplatné na PlayStation Plus. 

Předobjednávkou Champions edice hry získáte:

  • 3-týdenní přednostní přístup
  • 12 zlatých balíčků - každý týden 1 po dobu 12 týdnů
  • Výběr hráče (Ambasador FUT) - možnost výběru jednoho ze tří hráčů na 3 zápasy do FUT
  • Talentovaný odchovanec (Kariérní režim) - mladý hráč s potenciálem hvězdného hráče
  • Předmět hvězdy z obalu hry na hostování - na 5 zápasů do FUT
  • Edici dresů FUT a předměty stadionu

Zpracování obrazu a plynulé vykreslení scén

  • Rychlá akce povede k vítězství. Vizuální scény se zpracovávají mnohem rychleji a plynuleji. Při hraní nebudete omezováni sekáním ani zpomaleným vykreslením scén, které vás mohou vyvést z herní nálady. Hráčů a stadion si tak vychutnáte v pěkné kvalitě.

Vylepšené světelné renderování

  • Deferred lighting je nová technologie, která se postará o přirozenější zpracování světelných podmínek. Herní prostředí se díky ní přibližuje skutečnosti, což pocítíte nejen na vizuálu hráčů a stadionů, ale také vám to dodá pocit, jako byste sledovali skutečný fotbalový zápas.

Detaily a chování hráčů

  • Hra se stále více přibližuje realitě. Postavy, obličej, dresy, chování v zápasových situacích vychází z jejich skutečných vlastností a statistik. Ať už hráč slaví gól, kope penaltu, připravuje se na přímý kop nebo fauluje protihráče, emoční projevy ve hře odrážejí jejich reálné chování.

Nálada na hřišti

  • Herní zážitky vám také zpestří pohlcující zvuk. Fifa 2021 přichází s vylepšenou zvukovou technologií, která vnese do hry prostorové zvukové efekty. Skandování diváků během zápasů a potlesk vás nabudí k lepším herním výkonem.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.