Výrobce: bandai.
Kód produktu: 17099N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS4
Stav: Nové
Datum vydání: 25.02.2022

1 549 Kč S DPH

Předobjednávka

Varianty 0

Nový svět plný fantastických příběhů utkal Hidetaka Miyazaki - tvůrce kritiky uznávané série DARK SOULS a George R.R. Martin - autor nejprodávanější fantasy série Píseň ledu a ohně. Hráči se vydají na cestu skrze propracovaný svět skrápěný krví a podvodem, který jim do cesty přinese různé postavy s vlastní jedinečnou motivací pomáhat nebo bránit pokroku hráče a další hrůzostrašné tvory. Během svých dobrodružství hráči zvolí osud této prokleté země tím, že odhalí její tajemství a mýty.

Díky rozsáhlé krajině s přirozeným počasím a postupem v průběhu dne, se hráči plně ponoří do světa Elden Ring jakmile započnou svou cestu. Zvol cestu pešky nebo na koni, sám nebo online s přáteli po travnatých pláních, dusivých bažinách a svěžích lesích. Vystoupej po spirálovitých horách, vstupuj do dechberoucích hradů a staň se svědkem dalších velkolepých míst v měřítku, které jsi nikdy dřív v titulech od FromSoftware neviděl. Možnosti hry a možnosti přizpůsobení umožňuje hráčům definovat svůj vlastní herní styl. Experimentování je podpořeno širokou škálou zbraní, magických schopností a dovedností, které se nacházejí po celém světě a lákají hráče sledovat dříve neprozkoumané cesty postupu.

Herní obsah:

  • Nádherně temný svět - Ponoř se do propracovaného světa skrápěného krví a lstí, kterou ti do cesty přinesou různé postavy, které ti budou pomáhat nebo naopak bránit v pokroku.
  • Zvol si svou cestu - Vyber si strmý souboj v divokých bitvách proti skličujícím nepřátelům nebo využij výhod tajných bojových systémů hry a získej převahu. Je na tobě, jak se rozhodneš a jak ustojíš výzvy, které před tebou stojí.
  • Hraj sám nebo s přáteli - Elden Ring můžeš hrát sám nebo společně se svými přáteli. 
  • Najdi svůj styl - Možnosti hry a možnosti přizpůsobení ti umožní definovat svůj vlastní herní styl. Experimentování je podpořeno širokou škálou zbraní, magických schopností a dovedností, které se nacházejí po celém světě a lákají hráče sledovat dříve neprozkoumané cesty postupu.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.