Novinka Nejprodávanější TOP PRODUKT

Po ukončení smlouvy EA se společností FIFA, se jedná o jedinou oznámenou fotbalovou hru letošní rok! více >>
Výrobce: EA Sports.
Kód produktu: 17946N
Lokalizace: Čeština
Platforma: PS5
Stav: Nové
Datum vydání: 2023-09-29

Varianty 0

Máme úžasnou novinku pro všechny fanoušky fotbalových her! Letos nevyjde očekávaná FIFA, ale máme pro vás něco ještě lepšího – EA Sports FC 24!

Po ukončení smlouvy EA se společností FIFA, se jedná o jedinou oznámenou fotbalovou hru letošní rok!

EA Sports FC 24 představuje revoluční a inovativní přístup k fotbalovým zážitkům, který vám umožní zažít hru jako nikdy předtím. Tato hra nabízí skvělé funkce a vylepšení, které zaujmou každého hráče.

Nový herní engine: EA Sports FC 24 využívá nejmodernější herní engine, který zajistí plynulou hratelnost, realistickou fyziku míče a úžasné vizuální efekty. Každý zápas bude skutečným fotbalovým zážitkem!

Pravdiví hráči: Díky pokročilému zpracování hráčů budete mít pocit, že hrajete s vašimi oblíbenými fotbalovými hvězdami. Jejich pohyby, technika a tváře budou tak autentické, jako byste je sledovali na živém zápase.

Rozmanité režimy: EA Sports FC 24 nabízí různé režimy hry, od jednoduchých tréninkových cvičení až po epické online turnaje. Můžete si zahrát sami nebo spolu s přáteli a zažít vzrušení fotbalových soubojů.

Oslavy gólů: Každý gól bude oslavou! S novým systémem oslav budete moci vyjádřit radost a slavit každý úspěch svého týmu. Připravte se na skutečné emoce na virtuálním fotbalovém hřišti!

Připravte se na novou éru fotbalových her s EA Sports FC 24! Tato hra přináší úžasné vylepšení, autentičnost a nezapomenutelné zážitky, které vás vtáhnou do světa fotbalových vášní. Nechte se okouzlit a staňte se součástí tohoto fenomenálního fotbalového dobrodružství!


Jakub 25. 09. 2023, 15:43

Dobrý den,
chci se zeptat zda-li je tato verze v češtině.
Děkuji

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.