Výrobce: activision.
Kód produktu: 14296N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS4
Stav: Nové
Datum vydání: 05.09.2017

Varianty 0

Od oceňovaných tvůrců Bungie přichází pokračování zatím posledního příspěvku do žánru FPS, tentokrát s prvky MMO. Vedením projektu byl pověřen Luke Smith, režisér přídavku The Taken King. Těšit se tak můžeme na opětovnou výpravu do sci-fi světa Destiny se specifickou estetikou, spoustu zbraní, questů a misí a propracované PVP, které ocení hráčův skill.

Poslední bezpečné město lidstva padlo pod náporem invazních jednotek vedeným Ghaulem - velitelem brutální Rudé legie. Obránci města byli zbaveni své moci a přeživší jsou odsouzeni k úniku. Ty se musíš vydat do dosud neprobádaných světů našeho slunečního systému a objevit arzenál zbraní a nových bojových schopností. Ty budou nezbytně potřeba, pokud máš Ghaula a Rudou legii porazit jednou provždy. Tak posbírej hrdiny lidstva, utvořte nepřekonatelný tým a znovu získejte svůj domov.

 

HERNÍ OBSAH:

  • Dramatický příběh a mise se zapamatovatelnými charaktery.
  • Nové světy a prostředí k prozkoumání a prožití pořádného dobrodružství.
  • Aktivity pro všechny typy hráčů - pro ty nové, ale i zkušené veterány.
  • Kompetitivní PVP s novými mapami a módy.
  • Přizpůsob si postavu a své schopnosti s novými možnostmi.
Sledujte gameplay z Destiny 2

Sledujte gameplay z Destiny 2

19. 05. 2017

Vydávat trailer na trailer už sice překračuje hranice marketingové masáže a sklouzává někam do říše marketingového mlácení baseballkou do hlavy, ale zrovna v případě nového projektu Bungie se to dá snést, poněvadž stejně jako v minulém videu se tu v prominentní roli objevuje vynikající Nathan Fillion jako sarkastický robot Cayde-6.


Josef Koubek 18. 07. 2017, 12:49

A přístup do bety nebude? To to ani nemusíte prodávat...

Petr Tindel Administrátor 18. 07. 2017 | 12:49

Dobrý den

klíč do uzavřené bety, která probíhá na PS4 od 18-20.7 a na Xbox One od 19-20.7 - tak klíč k tomuto dostane pouze při předobjednání digitální verze. Co se týče open bety ta začíná 21.7 a konří 23.7. Snad sem Vám podal vyčerpávající odpověď, protože Váš dotaz byl takový všelijaký.

S pozdravem Tym PLC

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.