Již brzy

Výrobce: activision.
Kód produktu: 14485N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: Xbox One
Stav: nové
Datum vydání: 08.12.2017

1 099 Kč S DPH

Předobjednávka

Přidej se ke slavnému vačnatci Crashi Bandicootovi, který míří na PlayStation 4 se třemi nezapomenutelnými dobrodružstvími v nové ohromující podobě s HD grafikou.

N. Sane Trilogy obsahuje hry Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped. Všechny tři byly od základů znovu vytvořeny s pomocí nejnovější technologie, úplně nových zvukových nahrávek od původních dabérů a zbrusu nové grafiky, aby přinesly klasické herní zážitky do hraní nové generace.

Crash Bandicoot:

  • Dr. Neo Cortex plánuje za pomoci špatné Uka Uka ovládnout svět a aby to dokázal vytváří geneticky vytvořené zvířata, která ho uctívat.
  • Napříč desítkami úrovní se snažíte pomoci Crashovi, Aku Aku a ostatním, se kterými se snažíte zachránit zvířata, Crashovu přítelkyni a překazit Cortexove plány.

Crash Bandicoot 2 Cortex Strikes Back

  • Špatný Dr. Neo Cortex se vrací, ale tentokrát se snaží zachránit svět? A dokonce požádal svého úhlavního nepřítele, Crashe, aby mu při tom pomohl.
  • Je to další z jeho lstivých plánů, jak vlákat Crashe do jednoho ze svých podlých experimentů?
  • Dokážete pomoci Crashovi, Aku Aku a jejich přátelům znovu zvítězit, nebo se přidáte do rád bezduchých Cortexovych následovníků?

Crash Bandicoot 3: Warped

  • Vítejte v úplně novém dobrodružství, ve kterém se vydáte na cestování v čase! Uka Uka znovu přinutila Dr. Cortexe k dodržování jejích zlomyslných plánů a vy musíte Crashovi pomoci je zastavit.
  • Vydejte se na nová dobrodružství do středověku, ponořte se pod hladiny oceánů, jezděte na vodním skútru, motorce a dokonce létejte na dvojplošníku.
  • Znovu na Vás čekají úrovně plné jablíček, ukrytých drahokamů a nových nepřátel.

Náznak vydání Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pro Xbox One

Náznak vydání Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pro Xbox One

31. 07. 2017

Koncem června vyšla pro konzoli PlayStation 4 kolekce Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, která nabídla v remasterované verzi tři velké klasiky studia Naughty Dog z éry prvního PlayStationu. Kolekce zaznamenala velký úspěch a i nyní se drží na nejvyšších příčkách v žebříčcích prodejů. Vyjde hra i na konzoli Xbox One nebo Xbox One X? Více informací naleznete v článku.....


Jiří 14. 10. 2017, 13:44

Dobrý den,

Opravdu vyjde na platformu xbox? Nenašel jsem žádné oficiální informace.

Děkuji

Petr Tindel Administrátor 14. 10. 2017 | 13:44

Dobrý den,

sony má teď stále časovou exklusivitu na hru Crash - ta by měla skončit koncem listopadu. Následně by měli být bližší informace k vydání této hry, Na našich stránkách můžete najit novinku kde je vidět screen z Crashe z konzole Xbox. 

S pozdravem tým PLC.

Přemek 27. 09. 2017, 17:40

Zdravím,

chtěl jsme se Vás zeptat, zda je opravdu potvrzené datum vydání na prosinec po Gamescomu ?

Děkuji

Petr Tindel Administrátor 27. 09. 2017 | 17:40

Dobrý den,

ano vydání je potvrzeno na prosinec.

S pozdravem Tým PLC.

Přemek Pernica 16. 07. 2017, 11:43

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, zda je to opravdu potvrzené od dodavatele pro Českou republiku, že hra skutečně vyjde na tuto platformu ?

Děkuji

Petr Tindel Administrátor 16. 07. 2017 | 11:43

Dobrý den,

podle prvních informací by hra měla vyjít 8.12 pro konzoli Xbox One - bližší informace očekáváme po herním veletrhu Gamescom. 

S pozdravem Tým PLC.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.