Výrobce: activision.
Kód produktu: 14485N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: Xbox One
Stav: nové
Datum vydání: 28.06.2018

Přidej se ke slavnému vačnatci Crashi Bandicootovi, který míří na Xbox One se třemi nezapomenutelnými dobrodružstvími v nové ohromující podobě s HD grafikou.


N. Sane Trilogy obsahuje hry Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped. Všechny tři byly od základů znovu vytvořeny s pomocí nejnovější technologie, úplně nových zvukových nahrávek od původních dabérů a zbrusu nové grafiky, aby přinesly klasické herní zážitky do hraní nové generace.

Crash Bandicoot:

  • Dr. Neo Cortex plánuje za pomoci špatné Uka Uka ovládnout svět a aby to dokázal vytváří geneticky vytvořené zvířata, která ho uctívat.
  • Napříč desítkami úrovní se snažíte pomoci Crashovi, Aku Aku a ostatním, se kterými se snažíte zachránit zvířata, Crashovu přítelkyni a překazit Cortexove plány.

Crash Bandicoot 2 Cortex Strikes Back

  • Špatný Dr. Neo Cortex se vrací, ale tentokrát se snaží zachránit svět? A dokonce požádal svého úhlavního nepřítele, Crashe, aby mu při tom pomohl.
  • Je to další z jeho lstivých plánů, jak vlákat Crashe do jednoho ze svých podlých experimentů?
  • Dokážete pomoci Crashovi, Aku Aku a jejich přátelům znovu zvítězit, nebo se přidáte do rád bezduchých Cortexovych následovníků?

Crash Bandicoot 3: Warped

  • Vítejte v úplně novém dobrodružství, ve kterém se vydáte na cestování v čase! Uka Uka znovu přinutila Dr. Cortexe k dodržování jejích zlomyslných plánů a vy musíte Crashovi pomoci je zastavit.
  • Vydejte se na nová dobrodružství do středověku, ponořte se pod hladiny oceánů, jezděte na vodním skútru, motorce a dokonce létejte na dvojplošníku.
  • Znovu na Vás čekají úrovně plné jablíček, ukrytých drahokamů a nových nepřátel.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Oficiálně na Xbox One!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Oficiálně na Xbox One!

09. 03. 2018

Je to tak! Crash Bandicoot N. Sane Trilogy letos opravdu zamíří na Xbox One. Jak už jsme několikrát uvedli, Sony mělo časovou exkluzivitu, akorát to odmítalo přiznat. Už 10. července se ale dočkáme této trilogie remasterů na konzoli Xbox One. Zahrajeme si tak Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped ve vylepšené grafice včetně nového nasvícení, animací, textur, modelů a filmečků.


Martin 25. 11. 2017, 23:11

Dobrý den

Náhodou nevíte,zdali bude hra kompatibilní i s XBox 360?

Děkuji

Petr Tindel Administrátor 25. 11. 2017 | 23:11

Dobrý den,

podle dostupných informací si myslím, že spíše ne.

S pozdravem Tým PLC.

michal Viskup 15. 11. 2017, 22:22

dobry den je asi jasne že hra na vanoce nebude jestli vubec a to je skoda vase uvedene datum tomu trochu nahrava nebo je nejake nove info ohledne datumu vydani moc diky.

Petr Tindel Administrátor 15. 11. 2017 | 22:22

Dobrý den,

s velkou pravděpodobností hra do Vánoc nevyjde - ale nedokážeme to potvrdit na 100% stále se čeká až skončí časová exkluzivita, kterou má Sony. Ta by měla končit na konci Listopadu, pak veřím, že se objeví další informace o verzi na konzoli Xbox One.

S pozdravem Tým PLC.

Jiří 14. 10. 2017, 13:44

Dobrý den,

Opravdu vyjde na platformu xbox? Nenašel jsem žádné oficiální informace.

Děkuji

Petr Tindel Administrátor 14. 10. 2017 | 13:44

Dobrý den,

sony má teď stále časovou exklusivitu na hru Crash - ta by měla skončit koncem listopadu. Následně by měli být bližší informace k vydání této hry, Na našich stránkách můžete najit novinku kde je vidět screen z Crashe z konzole Xbox. 

S pozdravem tým PLC.

Přemek 27. 09. 2017, 17:40

Zdravím,

chtěl jsme se Vás zeptat, zda je opravdu potvrzené datum vydání na prosinec po Gamescomu ?

Děkuji

Petr Tindel Administrátor 27. 09. 2017 | 17:40

Dobrý den,

ano vydání je potvrzeno na prosinec.

S pozdravem Tým PLC.

Přemek Pernica 16. 07. 2017, 11:43

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, zda je to opravdu potvrzené od dodavatele pro Českou republiku, že hra skutečně vyjde na tuto platformu ?

Děkuji

Petr Tindel Administrátor 16. 07. 2017 | 11:43

Dobrý den,

podle prvních informací by hra měla vyjít 8.12 pro konzoli Xbox One - bližší informace očekáváme po herním veletrhu Gamescom. 

S pozdravem Tým PLC.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.