Výrobce: eidos.
Kód produktu: 10423N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PC
Stav: Nové
Datum vydání:

Balení Championship manager 2010 (Special Edition) obsahuje:
- hru Championship manager 2010
- zdarma Championship manager sezónu Live
- manažerský notebook a pero ve hře
- velký ligový plakát

V dalším ročníku Championship manager ovládej veškerou kontrolu nad svým týmem!! Fotbalová manažerská simulace je zpět v novém grafickém hávu, s novými vylepšeními, které přináší nejpopulárnější hra na světě přímo do Tvého PC!! Plně animovaný 3D engine zápasu (obsahuje až 500 pohybů u animovaných hráčů) vás dostane přímo do srdce akce ve volbě sledování zápasu.
Využívej zkušeností Tvého managementu!! Každý zápas je speciálně navržen, Tvá taktika se odrazí na každém pohybu hráče!! Sleduj individuální schopnosti hráčů a měň taktiky, které byly špatné, na dobré. S pomocí personálu nastav tréninkový program tak, abys všem hráčům vtisknul správnou taktiku. Dostupné budou plně nastavitelné rozpisy tréninků, nastavitelné úrovně trénování, přístup jednotlivých manažerů k hráčům.

V kompletně novém grafickém zpracování budete mít možnost pracovat s aktuální databázi hráčů a mužstvev 2009. Začni cestu se svým týmem za úspěchem a slávou!!

Lokalizace: Anglicky
Min.konfigurace: Operační systém: Windows XP/Vista Procesor: Intel Pentium 4 2 GHz Operační paměť: 256 MB Grafická karta: 3D grafická karta s 256 MB paměti Zvuková karta: kompatibilní s Direct X 9.0 Volný prostor na disku: 3 GB
O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.