Novinka

Cena je zatím pouze orientačnní a může se změnit. více >>
Výrobce: activision.
Kód produktu: 17202N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: Xbox One
Stav: Nové
Datum vydání: 05.11.2021

Varianty 0

Legendární akční série Call of Duty přichází s novým dílem, který nese název Vanguard. Nech se přenést na bojiště druhé světové války. V příběhové kampani se dostaneš do severní Afriky, západní Evropy, okusíš zblízka východní frontu a proletíš se nad Pacifikem. Podívej se do Stalingradu nebo se zúčastni bitvy o Midway a buď u zrodu speciálních jednotek společně s hrdiny, jedním Britem, Australanem, Američanem a Ruskou.

Herní obsah:

  • Novinky ve Warzone -Warzone se dočká nové mapy a nového anticheat systému pro PC. Těšit se můžeš na pořádný battle royale, ve kterém nebudou chybět sezonní eventy a další vylepšení.
  • Zombie mód - Nebude chybět ani rozšíření kooperativního zombie módu, se kterým jsi se mohl setkat již v díle Cold War.
  • Cross-play a cross-gen - Hra vyjde napříč platformami a generacemi.  Hra bude podporovat nejen cross-play, abys mohl hrát s přáteli, ať už mají doma jakoukoliv herní mašinu, ale i cross progression, takže si přes svůj účet můžeš přenést postup ze hry mezi jednotlivými zařízeními.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.