Výrobce: tecmo.
Kód produktu: 14721N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: Xbox One
Stav: nové
Datum vydání: 20.03.2018

Skvělá zpráva pro všechny hráče, kteří se těší na pokračování loňské akce Attack on Titan (v Evropě pod názvem A.O.T. Wings of Freedom), která byla oznámena před měsícem na Gamescomu v Kolíně nad Rýnem. Společnost Koei Tecmo potvrdila, že Attack on Titan 2 vydá také na západě, a to ve verzích pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Hru tak u nás neseženete akorát pro handheld PS Vita, tato verze bude jen v Japonsku. Důvod absence Vita verze na západě je prostý, vydavatel považuje tuto platformu v Evropě a Severní Americe za mrtvou.

Na datum vydání si ale musíme ještě počkat. Místo něho jsme se dočkali nových screenshotů. Ty prezentují akci a příběhové cutscény.

Attack on Titan 2 naváže na události jedničky, která je založena na manga a animace sérii se stejným názvem. Fanoušci jistě poznají, že druhý díl bude vycházet z druhé sezóny anime, která skončila v letošním roce. Příběh ale přinese také nový směr, dozvíme se v něm novinky o Titánech, které byly zahaleny rouškou tajemství v první sezóně. Těšit se rovněž můžete na pokročilejší RPG prvky a hlubší interakci s postavami.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.