Výrobce: Ubisoft.
Kód produktu: 10590B
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS3
Stav: Použité
Datum vydání: 29.10.2013

Varianty 0

Assassin’s Creed IV Black Flag přinese zbrusu nového hrdinu, prostředí a bude obsahovat ten nejrozmanitější svět, jaký byl kdy vytvořen. Hra je založena na osvědčených principech série. Obsahuje rozlehlý otevřený svět s více než 50 lokacemi. V boji se snoubí zbraně asasínského řádu se zbraněmi tehdejší doby, takže si na své přijdou uživatelé, co jdou rádi rovnou na věc, i ti, kteří raději zabíjejí potajmu.

Vítejte ve zlatém věku pirátství


Píše se rok 1715. Karibiku vévodí piráti, kteří si vytvořili vlastní Republiku, jež nezná žádný zákon, a ve které jsou korupce, chamtivost a násilí nezbytnou součástí. Mezi těmito psanci je i mladý bezohledný kapitán Edward Kenway. Svým bojem za slávu si vysloužil úctu takových legend, jako je Černovous, ale tento boj ho zároveň vtáhl do prastaré války mezi asasíny a templáři, války, která může zničit všechno, co tito piráti vybudovali.

 

 

Mladý rebelující asasín


Staňte se Edwardem Kenwayem, charismatickým, přesto však brutálním pirátským kapitánem, který byl vycvičen asasíny. Edward dokáže snadno přecházet mezi skrytou čepelí Asasínského řádu a všemi novými zbraněmi, včetně křesadlových pistolí a dvou šavlí.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.