Výrobce: microids.
Kód produktu: 13699N
Lokalizace: Angličtina
Platforma: PS4
Stav: Nové

Varianty 0

Hra Agatha Christie: The ABC Murders je adventura adaptována podle klasické novely Agathy Christie. Jste famózním soukromým detektivem Herculem Poirotem z perspektivy třetí osoby. Vaším cílem je odhalit mysteriózního vraha známého jako"ABC". Vaše dedukce budou muset být prozíravější než kdy předtím a váš mozek ostrý jako čepel, abyste zvládli vyřešit nejsložitější hádanky a puzzle, pokud budete chtít zastavit záhadného vraha.

Hráči musí prozkoumávat místa činu, jejich okolí a místa v Londýně, jako jsou Poirota apartmán a kanceláře Scotland Yardu. Adventura Agatha Christie: The ABC Murders se odehrává v reálném 3D designu a může být hráči volně přezkoumána. Na každém z míst budou hráči moci nechat slavného detektiva mluvit s postavami, zkoumat a používat předměty, sledovat specifické elementy ve výzdobě, s cílem nasbírat co důkazů pro vyřešení zločinu. spletitá a slavná zápletka adaptována podle klasické novely od Agathy Christie, která zaručuje hodiny zábavy.

Klasická novela je přivedena k životu kompletním dabingem a živou stínovou 3D grafikou. Zkoumejte místa činu a vyřešte hádanky pro odhalení důkazů, které potřebujete na vyřešení záhady"ABC vražd". Komunikujte se svědky, zda spojenci a vyberte si jak budete chtít vyslýchat podezřelé. Pozorně sledujte důležitých svědků, nebo možných podezřelých abyste pochopili jejich myšlení.

O nás

O nás

Jsme tu pro Vás od roku 1997.

Doprava

Doprava

Levná doprava již od 59,-

Výkup

Výkup

Výkup použitých her a konzolí.

Prodejna Praha

Prodejna Praha

Kamenná prodejna na Andělu.