Začátkem června konečně vyjde Tekken 7

Dva roky poté, co vyšel sedmý díl bojovky Tekken na Arcade automatech se konečně dočkají i hráči s PS4, Xbox One a PC. Tekken 7 vyjde 2. června a konečně asi příběhově dořeší souboj otce a synaHeihači Mishimy a Kazuyi Mishimy. Plus se něco víc dozvíme o Heihačiho ženě Kazumi, jíž před lety zabil a proto ho Kazyua nenávidí. To jen kdybyste hráli bojovky i kvůli příběhu, který bude asi i tentokrát příjemně přepálený.

Oznámení data vydání doprovází i několik dalších informací a trailer, který se soustředí především na Heihačiho a Kazuyu. Za předobjednávku hry dostanete DLC s upírkou Elizou. Hráči na Xbox One navíc za předobjednávku dostanou skrze systém zpětné kompatibility Tekken 6. Aby to nebylo líto hráčům na PlayStation 4, ti dostanou zdarma legacy kostýmy z Tekken 4 a Tekken 2 a Jukebox mód, kde si můžete poslouchat jednotlivé skladby a skládat si i playlisty.

Spousta různých slabošských filmů a knížek se vám celá desetiletí snaží nakecat, že největší silou na celém světě je láska. Když někoho milujete, překonáte všechny překážky a zlo bude za zpěvu roztomilých ptáčků poraženo, bla bla bla. BLBOST! Největší silou na celém světě jsou tvrdé pěsti! Když vás někdo udeří na tvář, nenastavujte mu druhou, ukopněte mu hlavu kopem s otočkou! Ehm. Tohle všechno si nutně nemyslím já, nýbrž bojovka Tekken 7. Jen se podívejte na její násilnický trailer, který představuje jednotlivé bojovníky.

 

Naplňte svůj osud pomocí pěstí,“ říká trailer. „Oukej,“ odpovídají hrdinové a buší do sebe jako smyslů zbavení. Je tu Marshall Law, slovní hříčka vtělená do vysvaleného chlápka. Feng Wei, který by ve svých přehnaných zápěstních chráničích mohl schovávat aspoň pět Eziových čepelí. Tlusťoch Bob, neboli Blonďatý Bombur. Anarchista/Geraltův dvojník Bryan Fury. Mytologicky postižený spletenec Devil Jin. Jednooký jazykolam Hwoarang. A to jsem se ještě nedostal k nováčkům.

Vizuálně působivějším přírůstkem je určitě zmutovaný vlasáč Gigas, obrovská hrouda svalů, navlečená do přiléhavé červené kombinézy, z níž sugestivně vystupují vypracované hýždě. Aha, poslední větu beru zpátky. Rychlá konzultace s Tekken Wiki mi prozradila, že ona „kombinéza“ je ve skutečnosti Gigasova vlastní kůže, což znamená, že je ještě divnější, než jsem si původně myslel. Jeho bojový styl je ovšem překvapivě tradiční – dal by se elegantně shrnout slovy: „Grrrráááárgh všechno rozmlátím na cuckyyy!“

Oproti takové výstřednosti působí Katarina Alves přímo uspávacím dojmem, což je vzhledem k jejímu modelu, který zahrnuje vysoké podpatky, rozhalenou halenku a úctyhodná ňadra, deroucí se z kožené podprsenky, docela s podivem. Užijí si ji prý především začátečníci, kterým by měla vyhovovat její nepříliš náročná hratelnost a francouzské bojové umění savate, z francouzštiny „dělnická obuv“ (což tedy v případě Katariny opravdu neplatí). Tak teď už jen zbývá předobjednat si tuhle pecku a čekat na vydání!! Hedně štěstí v boji!!

Tekken 7 si můžete předobjednat ZDE !!

       Tekken 7 PS4                                 Tekken 7 Xbox One