Uncharted The Lost Legacy - 23.8.2017

Veleúspěšní vývojáři, kteří na svém kontě mají takové hity jako The Last of Us či Uncharted 4: A Thief’s End, připravili vzrušující nové dobrodružství nabité akcí, která ti rozproudí krev.

Nathan Drake si dá pro tentokrát pohov a tentokrát přebere otěže Chloe, kterou si jistě pamatujete z předchozích dílů. Sama na to ale očividně nebude, vzhledem k přítomnosti Nadine Ross. Nakolik se tahle záporná postava z Uncharted 4 charakterově promění, nebo zůstane stejná, můžeme v tuto chvíli jen spekulovat.

Bude-li chtít Chloe Frazerová získat proslulý starodávný indický artefakt a udržet jej z dosahu bezcitného válečného šmelináře, bude muset využít pomoci známé žoldačky Nadine Rossové, kterou jsme naposledy potkali v Uncharted 4: A Thief's End.

Společně se pak budou muset vydat hluboko do indických hor, naučit se spolupracovat při odhalování tajemství artefaktu, přes zuřivý odpor si probojovat cestu vpřed a zabránit rozpoutání chaosu v regionu.

 


Chloe Frazerová

  • Poprvé se objevila v Uncharted 2: Among Thieves
  • Naposledy se objevila v Uncharted 3: Drake’s Deception
  • Proslulá lovkyně pokladů Chloe, jejíž důvtip, archeologické znalosti a improvizační schopnosti mohou směle soupeřit s těmi, jimiž oplývá Nathan Drake, patří mezi nejoblíbenější postavy celé série. V boji i za volantem si vydobyla skvělou reputaci.
  • Chloe je impulzivní, hodně improvizuje a spoléhá se především na svou inteligenci – její metody, které často překračují morální hranice, však vždy přinášejí výsledky, a tak je o její služby velký zájem. Má však i své meze, a pokud se situace nevyvíjí dle očekávání, nebojí se říct dost.

Nadine Rossová

  • Poprvé i naposledy se objevila v Uncharted 4: A Thief’s End
  • Nadine se minule představila jako obávaná vůdkyně polovojenské jihoafrické organizace Shoreline, kterou si najal Rafe Adler, hlavní protivník z Uncharted 4. Po rozpuštění Shoreline se z Nadine stává agent na volné noze a nájemný žoldák. Je známá svým klidem a promyšleným přístupem ke každé práci i boji, za každých okolností chce mít navrch a neúspěch pro ni nepřipadá v úvahu.
Pro přesměrovaní na předobjednání Uncharted The Lost Legacy stačí pouze kliknout na obrázek.